Sukces naukowców. Wyhodowano kurczaki których mięso nie zawiera grama mięsa!

0
1148
źródło pixabay.com (CC0)

Sukces amerykańskich naukowców okazał się ponadczasowy. Kolegium doktorskie pracujące nad nowym antybiotykiem odkryło sposób na hodowlę e-kurczaków.

Badania prowadzone przez naukowców okazały się milowym krokiem w dziedzinie zbiorowego żywienia. Dzięki ich pracy stworzono e-kurczaka którego hodowla trwa dobę, ptak jest odporny na wszystko a jego mięso nie zawiera tłuszczy zwierzęcych!

Tajemnica hodowli ukryta jest w laboratorium w którym kurczak poddawany jest tak zwanej obróbce czyli mechanicznej modyfikacji DNA.

Drób po wykluciu jest przenoszony na taśmę produkcyjną na której poddawany jest naświetlaniu, karmieniu turbo karmą wysokobiałkową oraz otrzymuje zestaw stymulantów. Pisklak podczas pełnej kuracji (24h) osiąga masę od 2,5 do 4 kg.

Kurczak od momentu wyklucia do osiągnięcia masy dorosłego, rzeźnego osobnika potrzebuje wyłącznie kilku chwil. Będziemy mogli wyżywić cały świat! – chwalą sie naukowcy.

Niestety stworzenie e-kurczaków poszło w parze z nieprzewidzialną konsekwencją czynu.

Zmieniony stan skupienia kurczaka ze stałego na ciekły co spowodowało zwiększoną ilość skarg konsumentów na „mięso” którego nie da się kroić.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku