Sprzedawali emerytom leczące skarpetki! Para kosztowała 10 tysięcy pln!

0
818
źródło pixabay.com

W zielonogórskim Domu Kultury odbyła się konferencja nt. zdrowego odżywiania i prowadzenia odpowiedniego trybu życia. Na koniec spotkania zaproszono emerytów, będących uczestnikami konferencji na pokaz magicznych skarpetek, które potrafią wytopić z człowieka wszystkie bakterie i zarazki mieszczące się w naszym organizmie!

Cool Socks, bo tak nazywa się produkt, to skarpetki wyglądające jak torebki foliowe. Z tą różnicą, że do ich produkcji użyto (jak zapewnia dystrybutor) nanotechnologii, a zakup pozwoli cieszyć się zdrowiem i szczęśliwym życiem przez długie lata.

Wszystko dzięki technologi powodującej, że nasze stopy zaczynają się pocić i przejmować złą energię organizmu. Cool socks’ów nie wolno jednak nosić częściej i dłużej niż 10 minut w ciągu 24 godzin! Zapewne wszystko dlatego, że magiczny produkt okazał się kolejnym szachrajstwem.

Super skarpetki na szczęście zakupiło tylko 27 z 49 osób będących na pokazie. Policja rozkłada ręce i informuje, że nie może w tej sprawie nic zrobić, ponieważ sprzedaży dokonano legalnie, a kupujący podpisali wszystkie zaświadczenia (w tym kredytowe), podkreślając, że zapoznali się z regulaminem.

UOKiK przypomina, że każdy z kupujących ma czas na zwrot do 10 dni od chwili zakupu. Po tym terminie zostaje już tylko cieszyć się nowymi skarpetami…

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.