Sprzedawał paszę dla świń jako lek na potencję! Policja zatrzymała oszusta.

0
1014
źródło pixabay.com (CC0)

Policjanci działający z Prokuraturą Generalną złapali trop oszusta, który wprowadził w błąd setki mężczyzn. Mimo sprzedaży świńskiej paszy jako leku na potencję zyskał ogromną sławę wśród odbiorców.

Pastylki sprzedawane w cenie 50 pln za sztukę zawierały śrutę rzepakową mieszaną z ciepłym krowim mlekiem. Błękitny kolor nadawał barwnik spożywczy, który idealnie imitował „niebieskie pastylki” – powiedział rzecznik policji.

Gdy aukcje zniknęły z internetu, miliony wiadomości zasypały skrzynki mailowe właścicieli portali sprzedażowych.

Aresztowany nigdy nie próbował spożywać swojego specyfiku, ani nie oferował go znajomym. Ku zaskoczeniu zatrzymanego, okazało się, że preparat działa i daje niepowtarzalne efekty co pozwoliło mu zbudować bazę stałych Klientów.

W magazynie mężczyzny znaleziono około miliona gotowych do sprzedaży pigułek. Niestety „podrobiony” towar ma zostać zniszczony.

Sam pasza jest dostępna na portalach aukcyjnych i jej spożycie nie powinno zagrażać zdrowiu. Wymieszana z ciepłym mlekiem wywołuje długotrwałą i „mocną” erekcję.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.