Sprawdź gdzie zarobisz najwięcej, a pracodawca nie będzie wymagał doświadczenia!

0
3055
źródło pixabay.com (CC0)

Większość osób uważa, że wysokie zarobki osiągniemy kosztem wytężonej nauki, zdobytego doświadczenia, ciężkiej i stresującej pracy. Badania przeprowadzone przed Amerykańskich Naukowców pokazują, że prawda jest zupełnie odwrotna!

Praca, która daje satysfakcję oraz duże zarobki jest marzeniem tysięcy młodych ludzi. Zazwyczaj porządne wynagrodzenie jest kojarzone z licznymi wyrzeczeniami, brakiem perspektyw na założenie rodziny oraz czynnym udziale w wyścigu szczurów. Poniższa lista stanowczo tej teorii zaprzecza!

Operator Pasu Szahida

Współczynnik stresu: 100/100
Zadania: Założenie przyciasnego gorsetu wypełnionego ładunkami wybuchowymi. Ładunek powinien zostać zdetonowany w miejscu mocno zaludnionym, ewentualnie wyznaczonym przez koordynatora operacji.
Zarobki: Nieśmiertelna dusza operatora trafi do raju, gdzie wraz z 72 dziewicami, cieszyć się będą wieczną erekcją.

Pilot Kamikaze

Współczynnik stresu: 100/100
Zadania: Po przejściu podstawowego kursu pilotażu, poprowadzenie samolotu wypełnionego ładunkami wybuchowymi w taki sposób, aby zniszczyć pojazdy wroga.
Zarobki: Wieczna chwała, miłość cesarza oraz pamięć rodziny, która przez pokolenia będzie wspominała krewniaka przestrzegającego kodeksu Bushido.

Rzecznik w ministerstwie/łapacz jąder (sekster)

Współczynnik obciachu: 20/100
Zadania: Udawanie rzecznika w ministerstwie, tak naprawdę sprawdzając wielkość i ruchliwość przyrodzenia u polskiej młodzieży.
Zarobki: Ochrona BOR lub ŻW, samochód służbowy, zarobki do 10 tysięcy pln/miesięcznie.

Doradca w ministerstwie

Współczynnik stresu: 20/100
Zadania: Doradzanie ministrom w różnych sprawach. Co zjeść, jaki krawat założyć etc.
Zarobki: Zarobki do 10 tysięcy pln/miesięcznie.

Coach

Współczynnika stresu: 1/100
Zadania: Udawanie, że się coś wie i wmawianie ludziom, że też wiedzą, ale muszą otworzyć oczy.
Zarobki: Zależne od ilości osób, które chcą słuchać Coacha. Średnie zarobki w branży to ok. 20 tysięcy pln netto.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.