Ślązacy walczą o niepodległość. Policja brutalnie pacyfikuje ludność!

0
3638
źródło pixabay.com (CC0)

Po Kataloni doszło do rozruchów na Śląsku. Tysiące ludzi wyległo na ulicę aby zagłosować za oddzieleniem Wolnego Państwa Śląsk od Rzeczypospolitej. W okolicy ustawiły się oddziały prewencji.

W sklepach, szkołach oraz urzędach miejskich stanęły urny do głosowania za oderwaniem Śląska od granic Polski. Policja zapowiedziała usunięcie prowokatorów używając wszelkich dostępnych metod.

Mamy własną kulturę, kuchnię, historię a nawet język. Mamy węgiel! Chcemy własnego, autonomicznego oraz wolnego kraju! – piszą w oświadczeniu manifestanci.

Policjanci oddelegowali do ochrony lokali wyborczych zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego wobec osób zakłócających przebieg głosowania.

Wiceminister Sprawiedliwości zapowiedział, że użyje wszystkich środków do osiągnięcia celu – oddania prawowitym mieszkańcom narodowej tożsamości.

Za oddaniem Śląska zagłosowało 90% respondentów z całej Polski.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku