Przez 50 lat miała otrzymywać od rządu 5 tysięcy pln/miesięcznie!

0
1444
źródło - Canva.com

Krystyna Korwińska. Była dziewczyna polityka podzieliła się na jednym z portali społecznościowych niezwykłą informacją. Otóż za pewnego rodzaju usługi, o których nie wszyscy chcą mówić głośno, jej były chłopak obiecał jej… kontrakt na 50 lat z pensją wypłacaną przez rząd w wysokości 5 tysięcy pln miesięcznie!

Na zdjęciu śliczna, uśmiechnięta brunetka otwarcie pisze o swoich zainteresowaniach erotycznych. Klapsy, wiązania, szturchnięcia, kije, kajdanki, a przy odpowiednim szczytowaniu igły, długopisy i butelki to dla niej norma. Nie wstydzi się tego, ponieważ otwarcie opowiada o swojej seksualności, prowadzi również pewien portal internetowy, na którym doradza ludziom co robić i w jaki sposób, aby nie zabić partnera. Wszystko wyglądało jak sielanka dopóki go nie poznała – przystojny, zawsze uśmiechnięty, władczy i z kotem. Przy okazji bardzo potulny i chętny do przyuczenia. Tak w kilku słowach opisuje swojego wybranka Krysia. Porzucona i zraniona fetyszystka.

Dopóki były klapsy i wiązania on łaknął mnie niczym pies swą sukę. Niemalże ślinił się przychodząc do mnie. Nasza znajomość, choć krótka, bardzo szybko ewoluowała. Myśleliśmy o ślubie, o wspólnym życiu. Mimo, że był ponad 30 lat ode mnie starszy, to bardzo namiętnie namawiał mnie do wspólnej drogi przez życie. Niestety. Pewnego dnia coś musiało pęknąć. Przyniósł do mnie swojego kota. Kazał przywiązać mi go do łóżka, a gdy mnie bił to wmawiał kotu ” to wszystko będzie twoje” – napisała zraniona dziewczyna dodając po chwili – z miłością się nie walczy. Nie sądziłam, że mnie tak potraktuje. Zostawił mnie dla (cenzura) kota!

Jak czytamy w dalszej części oświadczenia, polityk, aby dziewczyna zamilkła zaproponował jej 5 tysięczy pln miesięcznie wypłacane na mocy kontraktu, który przywiózł jej mercedesem jeden z ochroniarzy meżczyzny.

Nie zgodzę się, aby mnie tak traktował. Nie jestem żadną kurtyzaną. Media, które zagwarantują, że opublikują nasze wspólne zdjęcia dostaną je na wyłączność. Dla osób zainteresowanych informacją dodam, że ów polityk ma 168 cm wzrostu. – kwituje dziewczyna

Część opozycji rządu już zaciera ręce na ewentualną wiadomość o kogo może chodzić. Oczywiście przelewanie komuś pieniędzy za nic z budżetu Państwa również jest problemem. Ale mniejszym.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.