SexShop wycofuje ze sprzedaży wibrator! Wykryto w nim poważną usterkę!

0
1275
źródło pixabay.com

Osoby które zakupiły wibrator „Maxi King 50 cm Oral/Anal” powinny go niezwłocznie zwrócić. Producent wykrył w urządzeniu usterkę, która może wyrządzić poważne obrażenia.

Klientki które zakupiły nasz produkt powinny go niezwłocznie zwrócić. Gadżet nie musi posiadać oryginalnego opakowania, może nosić ślady użytkowania. Wystarczy podanie adresu mailowego lub korespondencyjnego użytego podczas zakupu aby otrzymać 100% zwrotu wpłaconych środków. – ostrzegają i proszą  w komunikatach producenci urządzenia.

Okazało się, że przez zupełny przypadek do konstrukcji wibratora użyto akumulatorowego napędu do młotowiertarki udarowej o mocy 2400W, działającej z maksymalną prędkością 1200 obrotów na minutę.

Sprawa o błędzie chińskich techników wyszła na jaw po nieszczęśliwym wypadku do którego doszło na terenie Radomia.

Kobieta, która jako pierwsza odkryła siłę wibratora postanowiła wykorzystać jego moc do przeżycia najdłuższego i najmocniejszego w życiu orgazmu.

Po 8 godzinach kręcenia się wokół własnej osi została zdjęta przez dwa zastępy strażaków z okolicznej jednostki OSP.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku