Sex oralny powoduje raka i choroby serca. Lepiej przeczytaj ten artykuł.

0
1695
źródło pixabay.com

Jak dowiedli Amerykańscy naukowcy seks oralny może powodować raka, choroby serca, krtani oraz przełyku. Dodatkowo jest silnie uzależniający. Po opublikowaniu raportu, rząd US postanowił wprowadził restrykcje obowiązujące obywateli przed każdym „zabiegiem”.

Jedna osoba na cztery, która regularnie robi lub jest jej robiony „lodzik” lub „mineta”, skraca swoje życie o 20 lat i umiera przed 65 rokiem życia. Pomimo tych ostrzeżeń wiele osób będzie bagetelizować ten fakt. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić odpowiednie restrykcje – pisze minister zdrowia US.

Aby pary mogły przygotować się do zmian, wprowadzony zostanie szereg obowiązkowych procedur uświadamiających.

Przed każdym aktem należy: przeczytać jedną z kilku *klauzul informacyjnych, zaproponować gumę do rzucia przed i wypłukanie ust środkiem antybakteryjnym po.

*Seks oralny może powodować raka i chorby płuc, seks oralny zwiększa ryzyko utraty wzroku, seks oralny jest przyczyną zawału serca, seks oralny niszczy zęby i dziąsła, seks oralny może zabić.

Unia Europejska zastanawia sie nad wprowadzeniem ustawy, na wzór amerykańskiej. Badania kliniczne zostały przesłane do odpowiedniej komisji, która rzetelnie bada sprawę. Na koszt podatników zaangażowano jeden z burdeli nieodpodal parlamentu, celem dogłębnej analizy przedsięwzięcia.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.