Sensacyjne znalezisko w podkarpackiej miejscowości. Jezus nie mógł być żydem!

7
4198
źródło pixabay.com (CC0)

Badania archeologiczne zostały przeprowadzone na zlecenie rządu. Uczeni z katolickiego uniwerku całkowicie oddalili dzisiejsze spojrzenie na historię, która ukształtowała znaną nam Europę i połowę świata.

Badania przeprowadzone przez polskich ekspertów z dziedziny archeologii odsunęły tezę, która mówiła o żydowskich korzeniach Jezusa.

Niewielka, podkarpacka wieś kryła odwieczny sekret fundamentu chrześcijaństwa. To w zaciszu słowiańskich lasów żył mężczyzna, który powinien być uważany za dzisiejszego proroka.

Polował na dzikie zwierzęta, pomagał wędrowcom, wspierał ubogich osadników. Nazywano go Janosikiem, ale wiemy, że te dane zostały zmienione celem ochrony jego najbliższych. – twierdzą archeolodzy z polskiej ekspedycji.

Naciągana, lecz postawiona przez polskich uczonych teza zwalnia z grzechu osoby porównujące ludzi gorszego sortu do żydowskiego nasienia.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku

7 KOMENTARZE