SEKS z figurą proroka w Teatrze Powszechnym. Na reżysera wydano wyrok śmierci.

0
1061
źródło pixabay.com (CC0)

W Krakowskim Teatrze Powszechnym doszło do skandalicznego zachowania. Arabska mniejszość religijna nie kryje oburzenia i apeluje do władz obiektu o zaniechanie dalszych występów. Mimo próśb, reżyser planuje obrazić jeszcze żydów oraz hindusów.

Teatr powszechny wystawił premierę spektaklu „Klątwa”. Mimo przyzwoitych ocen krytyków, okazało się, że górnolotne treści przygotowane przez reżysera spotkały się z twardym odbiorem rzeczywistości.

W czasie przedstawienia aktorka uprawia sex oralny z figurą proroka, która po chwili powieszona na szubienicy kiwa się smutno nad publicznością.

Niestety, nie jest to koniec poczynań reżysera. Kilkukrotnie aktorzy obrażają świętości religijne. Jedna z kobiet pozwala sobie nawet na ocieranie miejsc intymnych świętymi księgami.

Jak się okazało, mniejszości religijne nie są tak odporne na stres i oczernianie świętych symboli jak rodowici chrześcijanie.

Na reżysera wydano wyrok śmierci. Aktorzy, biorący udział w spektaklu mogą spodziewać się pobić, podpaleń, gwałtów i oblań z kwasem.

Życi zapowiedzieli proces. Domagają się odszkodowania w wysokości wartości wszystkich ruchomości i nieruchomości na stanie teatru.

Mniej złości okazują Krysznowcy, którzy zapewnili, że córki obsady teatru postarają się dobrze oddać za mąż w trakcie Woodstocku. Oczywiście zapewniając im udaną noc poślubną.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.