Segregacja na tle szczepionkowym. Ministerstwo Zdrowia: zatrzymaliśmy epidemię!

0
2228
źródło pixabay.com (CC0)

Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o zatrzymaniu epidemii ruchu antyszczepionkowców przez wykluczenie ich z życia publicznego. Zakaz obejmuje środki transportu oraz wytypowane budynki i miejsca użyteczności publicznej.

Z obiektów zaopatrzonych znakiem „błękitnej strzykawki” mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające dokument stwierdzający aktualny status szczepień.

Przedstawiciele transportu publicznego przygotowują narzędzia niezbędne do przeprowadzenia reformy zdrowia zgodnie z wytycznymi.

Bydlaczki/bydłowozy to rodzaj dwu lub czterokołowej naczepy bez dachu, w której antyczszczepionkowcy będą mogli poruszać na trasie do i z pracy.

Pojazd przygotowany będzie do transportu kołowego oraz szynowego, co jednym urządzeniem zaspokoi potrzeby całego narodu.

Ministerstwo nie zapomniało przy nowelizacji ustawy o miejscach użyteczności publicznej.

Choć o restauracjach, kawiarniach, kinach i barach antyszczepionkowcy mogą zapomnieć, rząd nie zamierza wycofać się z obietnic o jednakowym dostępie do edukacji.

Program zakłada możliwość edukacji „wykluczonych” do 6 klasy szkoły podstawowej!

Aktualnie prowadzone są dyskusje na temat możliwości piętnowania antyszczepionkowców przez tatuowanie ich, ewentualnie wypalanie znamion w widocznych miejscach.

Argumentem przeciw temu barbarzyństwu jest fakt, że nie każdy chce mieć w domu okaleczoną służbę.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.