Scjentolog wszedł do basenu w kosmicznym kombinezonie. Czy strój był zgodny z regulaminem?

0
1081
źródło pixabay.com

Internet obiegło zdjęcie człowieka w stroju kosmonauty zażywającego kąpieli w koszalińskim basenie. Tym samym, w którym kilka miesięcy temu kąpała się muzułmanka w tzw. burkini (stroju kąpielowym który jest połączeniem burki i bikini). Po nowelizacji regulaminu basenu wychodzi na to, że wszystko jest w porządku, tylko ludzie są jakby zniesmaczeni…

Wykonane przed tygodniem zdjęciem mężczyzny kąpiącego się stroju kosmonauty wrzucił przed tygodniem mieszkaniec Koszalina. Fala krytyki oraz kpin z regulaminu basenu przetoczyła się ponownie przez internet. Nic dziwnego. Mieszkańcy Koszalina czekają na dalsze pomysły „żartownisiów”, którzy pod przykrywką wiary robią sobie jaja z obsługi i zarządu basenu.

Przyszedł i powiedział, że jest scjenologiem. Na początku nie wiedziałem, o co mu chodzi, ale po chwili wytłumaczył mi, że religia pozwala mu się kąpać wyłącznie w stroju kosmonauty. Po doświadczeniach z kobietą w burkini postanowiłem go wpuścić. W końcu mógłby to być przejaw totalnej dyskryminacji – mówi pracownik basenu, któy zezwolił na wejście na pływalnię kosmonaucie.

Internauci przelicytowują się w pomysłach na następny stój basenowy. Aktualnie ranking pomysłów prowadzi kobieta, która wpadła na pomysł przyjścia na pływalnię z informacją, że jest reptilianką i w głównym zbiorniku będzie znosić jaja.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.