Rzecznik US Army: 30 stycznia ustanowiliśmy dzień wolny od kolizji oraz wypadków!

0
924
źródło pixabay.com (CC0)

Amerykańscy żołnierze, oraz ich pojazdy kojarzone są w Polsce głównie z licznymi kolizjami drogowymi. Po serii nieszczęśliwych wypadków, rzecznik kontyngentu US Army na terenie RP poinformował, że dzień 30.01 dostanie status święta państwowego.

Mimo licznych wypadków, udało nam się doprowadzić do tak zwanej setki. 100% zadowolenia, 100% szarż w gotowości, 0% rannych lub/i zabitych, oraz 0% zniszczonego sprzętu. Taki dzień zdarza się raz na 86 lat, więc należy zadbać o jego odpowiednią celebrację – twierdzi rzecznik US Army w Polsce.

Aktualnie prowadzone są rozmowy dotyczące obchodów w/w święta. Rząd Amerykański, zaproponował kilka scenariuszy wydarzenia, które pokryte z kas samorządowych, pozwolą na lepsze zżycie się żołnierzy obu krajów.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, od przyszłego roku dojdzie nam kolejna, czerwona kratka w kalendarzu! – chwalą się polscy politycy.

Mniej zadowoleni ze stanu rzeczy są samorządowcy, którzy za coroczną, huczną imprezę będą musieli zapłacić.

Podejrzewaliśmy, że amerykańska brygada, tak naprawdę jest oddziałem ćwiczebnym Kamikaze. Teraz już nie mamy złudzeń. Teoria stała się faktem. – mówią samorządowcy.

Inaczej na sprawę patrzy opozycja, która o dziwo uspokaja miejskich polityków – Do końca dnia zostało jeszcze kilka godzin, w związku z czym raczej, do obchodów jakiegokolwiek święta nie dojdzie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.