Rząd wydał książkę wyjaśniającą skąd biorą się środki na program 500+

0
1266
źródło pixabay.com (CC0)

Co piaty Polak nie wie skąd się biorą środki zasilające program 500+. Ministerstwo Finansów podjęło się zadania wydania książki wyjaśniającej jak działa polityka wsparcia rodziny.

Recenzja przygotowana przez zespół redakcyjny książki „Ja i moje 500+”, w prosty sposób tłumaczy skąd biorą się środki, które każdego miesiąca pojawiają się na kontach beneficjentów.

Książka została napisana w sposób przejrzysty, tak aby zainteresować tysiące czytelników. Niektóre fakty zostały zamienione interpretacjami, które nadają publikacji ciekawy wydźwięk.

Autorzy konsekwentnie stawiają na jakoś, łącząc nieciekawe fakty z arcyoryginalnym opowiadaniem.

Opisane życie Wróżki Patoloszki, która przemierza mistyczną krainę Polandię, rozdając pieniążki i namawiającą do płodzenia kolejnych dzieci – wciąga bez reszty.

Dystrybucją książki zajmą się MOPSy, które wraz z rozdzielaniem pieniędzy zorganizują wysyłkę egzemplarzy do wszystkich beneficjentów.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku