Rząd rozwiązał problem lekarzy rezydentów. Pacjenci mogą odetchnąć z ulgą!

0
1286
źródło pixabay.com (CC0)

Od kilkunastu dni lekarze rezydenci protestują przeciwko polityce uprawianej przez NFZ. Gdy do strajku dołączyły inne zawody medyczne rząd został zmuszony do podjęcia kroków.

Rząd przy współpracy z NFZ podjął decyzję o natychmiastowej nowelizacji struktur medycznych celem poprawy ich wydajności. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, nowe prawo zacznie obowiązywać już za kilka godzin!

W pierwszej kolejności musimy zapewnić podwyżki pracownikom medycznym oraz inspektorom NFZ odpowiedzialnym za rozliczanie kontraktów. – czytamy w expose przygotowanym w gabinetach resortu zdrowia.

W dalszych krokach zwolnionych zostanie kilka tysięcy pielęgniarek, ratowników medycznych, lekarzy a nawet personelu „cywilnego”. Dodatkowo zostanie powołana spółka która zostanie oddelegowana do wysprzedania niepotrzebnego majątku ministerstwa.

NFZ nie zapomniał w planach o pacjentach.

Wszyscy potrzebujący będą mogli całkowicie za darmo skorzystać z wyszukiwarki google dzięki której pacjent będzie mógł dokonać rozpoznania choroby oraz przygotować plan leczenia na własną rękę. Zgodnie z własnymi potrzebami.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku