Rząd podjął decyzję o reprywatyzacji służb. Na pierwszy ogień idzie policja!

0
969
źródło pixabay.com (CC0)

Ministerstwo Finansów przeliczyło koszta związane z programami socjalnymi oraz bieżącymi wydatkami. Bilans zysków wyszedł ujemnie. W związku z tak przedstawionymi liczbami podjęto decyzję o rozpoczęciu reprywatyzacji.

Podjęte przez rząd decyzje pozwolą na zmniejszenie kosztów generowanych przez służby bezpieczeństwa.

Spółki przynoszące zyski, nieruchomości w dobrych lokalizacjach i inne mienie należące do Skarbu Państwa zostało już przehandlowane. Rząd, który potrzebuje dodatkowych środków musi szyć z tego co mu zostało. – twierdzą eksperci ds finansów

Politycy w pierwszej kolejności wystawią na licytacje mienie policji a samych funkcjonariuszy zamierzają przenieść do spółek utworzonych celem realizacji planu.

Każdy kto zakupi akcje wystawione na internetowej aukcji będzie mógł wziąć odpowiedzialność za funkcjonariusza oraz wylicytowany dobytek w tym broń, pojazdy i inne peryferia.

Wielu Ministrów wraz z kilkoma szeregowymi posłami zapowiedzieło czynny udział w zorganizowanych licytacjach.

Po wyprzedaniu majątku policji rząd weźmie się za służbę zdrowia, straż pożarną, straż miejską, bor, straż marszałkowską a nawet pocztę.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku