Rząd modernizuje program 500+. Sprawdź jak zmieni się sposób wypłat świadczeń!

0
5210
źródło pixabay.com (CC0)

Rząd zapowiedział modernizację flagowego programu. Wypłata świadczeń z 500+ jeszcze w tym roku może zostać wstrzymana na rzecz wydawania produktów o identycznej lub większej wartości. 

Międzyresortowa komisja ds. wspierania rodzin podjęła decyzję o wstrzymaniu wypłat świadczeń z programu 500+. Decyzja została podjęta w oparciu o analizę potrzeb „zwykłego obywatela”.

Rynek został zaspokojony. Program pomógł tysiącom obywateli podnieść standard życia. Obserwacje prowadzone przez specjalistów nałożyły na rządzących obowiązek wprowadzenia zmian celem jeszcze większej wydajność przeznaczonych środków. – potwierdził komisarz odpowiedzialny za realizację flagowego programu socjalnego.

Dzięki współpracy na linii rząd-sieć dyskontów jeszcze w tym roku świadczenia gotówkowe programu 500+ zostaną przekształcone na wypłaty fantowe.

Wydawania naklejek na świeżaki odbywać się będzie bezpośrednio w punktach MOPSu, pocztą polską oraz w wersji elektronicznej.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku