Ryszard Petru przejdzie operację i zostanie… 6-letnią dziewczynką!

0
2109
źródło Flickr.com

Ryszard Petru ostatnimi dniami stał się prawie tak samo sławny jak Marta od Rae Sremmurd, Chuck Norris czy Prezydent Kwaśniewski. Do historii z pewnością przejdzie fakt, że po milionowym memie, sławny polityk, twórca .Nowoczesnej doszedł do wniosku, że ma tego wszystkiego dosyć i zostanie… 6-letnią dziewczynką!

Ryszard Petru ostatnimi czasy stał się medialną gwiazdą numer jeden. Nie tylko internauci powoli zaczęli mieć tego dosyć tworząc z  jego udziałem memy, filmy, dowcipy i przerabiając nagrania, ale także sam bohater zdarzeń i lider partii .Nowoczesna!

Jak dowiedziała się redakcja The Onion Daily, prezes .N ma za kilka dni poddać się operacji usunięcia jąder i obcięcia nóg na wysokości kostek lub kolan. Planowany zabieg ma spowodować, że jego wzrost zmniejszy się do około 135 cm. Działanie powinno wpłynąć pozytywnie na końcowy efekt zmian, jakich chce dokonać polityk.

źródło Flickr.com autor Teddy Kwok
źródło Flickr.com autor Teddy Kwok

Zawsze chciałem być dziewczynką. Dokładnie 6-letnią dziewczynką. Bawiłbym sie cały dzień. Śmiał. Miał kochających rodziców, którzy nie biją mnie paskiem, nie każą klęczeć na karnym jeżyku czy też szorować butów ojca, drwala. A buty jego były zawsze ubrudzone – powiedział polityk złapany w przelocie między stacjami telewizyjnymi – w związku z tym przejdę operację zmiany płci. Dodatkowo cofnę się do lat młodzieńczych przeżywając całe życie od początku. Będę również szukał rodziny, która mnie zaadoptuje!

Niestety lewackie środowisko LGBT uznało zmianę posła za zbyt liberalną, powodującą salwy śmiechu wśród internautów. Odcięcie się gejowskiego, większościowego ramienia grupy KOD może spowodować rozwiązaniem internetowego ugrupowania. Brak KOD w Polsce zaskutkuje tym, że prawie 50 tysięcy ich fanów na portalu Facebook.com zacznie się nudzić.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.