Ruszyła budowa muru na granicy Polsko-Niemieckiej. Obiekt będzie widoczny z kosmosu.

0
3307
źródło pixabay.com (CC0)

Na granicy Polski i Niemiec rozpoczęto pierwsze prace związane z budową muru. Obiekt ma zapewnić bezpieczeństwo przed ewentualnym najazdem imigrantów chcących żyć na garnuszku polskiej opieki społecznej.

Na 467 km granicy Polsko-Niemieckiej powstanie mur wysoki na 25 i szeroki na 5 metrów. Co kilka kilometrów pojawią się wieże strażnicze na których stacjonować będą snajperzy a teren wokół fortyfikacji będzie patrolowany przez pojazdy opancerzone oraz łodzie.

Środki niezbędne do realizacji budowy zostały wygospodarowane z budżetów wcześniej przeznaczonych na zakup sprzętu wojskowego (w tym helikopterów), budowy dróg czy inwestycji w specjalistyczne placówki medyczne.

Budowa drugiego, największego na świecie muru widocznego z kosmosu ma potrwać 8 lat i pochłonąć nie więcej niż 25 miliardów dolarów.

Projekt fortyfikacji został odkupiony od azjatyckiej firmy posiadającej prawa do planów budowy Wielkiego Muru Chińskiego.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku