Reforma szkolnictwa! „Kończymy z matematyką, chemią i innymi bzdurami”

0
3891
źródło pixabay.com

Rządzący postanowili przeprowadzić reformę szkolnictwa. Dziesiątki analiz, tysiące spotkań zwieńczonych prawdziwym sukcesem. Ze szkół znikną przedmioty uznawane przez polityków za zbędne.

Po głębokiej analizie okazało się, że młody człowiek potrzebuje wnikliwej nauki nad pracą zespołową. Rozwijanie tej cechy, może w przyszłości przynieść bardzo pozytywne efekty. Społeczeństwo powinno być jak jeden organizm. Oczywiście, w podejmowaniu prawidłowych decyzji – mówią politycy

Dzięki reformie szkolnictwa, młodzież będzie miała szansę skupić się na najbardziej istotnych sprawach dotyczących ich egzystencji. W tym miejscu wymieniane są decyzje w sprawie wyborów parlamentarnych, stylu życia czy ideologii.

W proponowanej przez rząd ustawie, główne zmiany zachodzą wśród przedmiotów nauczanych w szkole.

W roczniku 2017/18 uczniów będą witały w szkolnej ławie: język polski szlachetny, obrona terytorialna przed rosyjskim agresorem, historia polski od Mieszka do Kaczyńskiego oraz… obróbka skrawaniem.

Obróbka skrawaniem ma być wykładana dla zamaskowania nadchodzących zmian.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.