RedTube – osoby, które wchodziły na serwis mogą spodziewać się wizyty Policji!

0
3674
źródło prtscr redtube.com

Internauci donoszą o policyjnej akcji. Funkcjonariusze z nakazami przeszukań wchodzą do biur i mieszkań osób prywatnych. Zarekwirowano setki komputerów, urządzeń przenośnych a nawet… lodówkę z funkcją monitora!

Śledczy pojawiają się w najmniej oczekiwanym czasie. Rodzinne śniadanie, spotkanie z klientem w siedzibie firmy – policyjni eksperci nie znajdą litości podczas odbierania sprzętów należących do „widzów”.

Wszystko za sprawą Patryka H. Chłopaka, który może zostać inwalidą do końca życia.

Nastolatek podczas masturbacji skręcił sobie kark. Prawdopodobnie obawiał się nakrycia przez rodzinę. Gdy usłyszał skrzypnięcie drzwi, odwrócił się na tyle gwałtownie, że doszło do przerwania rdzenia kręgowego.

Śledczy wraz z rodziną ofiary poszukują feralnego nagrania. Chcą doprowadzić do usunięcia filmu z serwisu, celem uratowania setek istnień ludzkich.

Akcja ratunkowa jest wymierzona w kilka milionów mężczyzn i kobiet na terenie całej Unii Europejskiej.

W akcie poparcia, mieszkańcy największych miast zapalają w oknach znicze.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.