Rafał Piasecki niewinny! Prokurator wniósł o areszt dla żony radnego.

0
1227
źródło pixabay.com (CCO)

Karolina Piasecka od lat prowokowała męża. Wielokrotnie upokorzony i zmęczony mężczyzna spał na kanapie szlochając nad swoim losem. Po miesiącach udręki emocje dały górę.

Karolina Piasecka opublikowała nagranie małżeńskiej kłótni, rozpoczynając internetową nagonkę na męża.

Śledczy udowodnili, że nagrania zarejestrowane i opublikowane przez żonę radnego były częścią słuchowiska, które razem z mężem nagrywali przed jasełkami.

Materiały miały być zaprezentowane na spotkaniu osób zagrożonych patologią na terenie Bydgoszczy.

Niestety, związek Piaseckich zaczął chylić się ku upadkowi, gdy Pani Piasecka przestała reprezentować podobne wartości co jej mąż. Chrześcijanin, polityk, filozof.

Sąd w całości oddalił powództwo kobiety. Prokuratora wszczęła postępowanie wobec żony radnego. W kuluarach mówi się o zniesławieniu oraz wprowadzenie w błąd policyjnych śledczych.

Podczas spotkania z mediami Rafał Piasecki podkreślił, że jest w stanie wybaczyć żonie i przyjąć ją pod swój dach.

Warunkiem okazania braterskiej miłość wobec bliźniego jest spełnienia kilku drobnych kryteriów. O 7.00 delikatna pobudka i podanie śniadania, 16.15 powrót z pracy, 17.00 ciepły obiad i od 21.00 pełna dyspozycyjność względem potrzeb męża.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.