Rada eksperta na dziś. Jak spalać tłuszcz, tracąc jak najmniej tkanki mięśniowej?

0
1140
źródło canva.com

Polsky, Amerykańscy oraz Węgierscy naukowcy od lat zastanawiali się nad sposobem, spalania tłuszczu przy braku utraty tkanki mieśniowej. Trwało to lata wytężonej pracy. Wszystko do czasu wynalezienia genialnego produktu o nazwie CROWNIX. Dzięki niemu w 72 i pół godziny spalisz do 90% tłuszczu i wyrzeźbisz sobie kaloryferem niczym HITMAN!

Steve zgodził się opowiedzieć nam jak dzięki CROWNIXowi udało mu się w 72 godziny zredukować tłuszcz prawie do zero. Wszystko dzięki aktywnym, a co najważniejsze naturalnym środkom zawartym w w/w preparacie.

Głównym składnikiem CROWNIXu jest woda (aż 75%) połączona z 1% białka, 4% soli, 8% włokien, 8% bakterii oraz 4% tłuszczu!  Co dzięki rewolucyjnym zmixowaniu daje 100% wspaniałego suplementu diety, który zmieni Wasze życie na lepsze.

Steve był markotnym i smutnym człowiekiem. Nie miał dziewczyny, lubił się masturbować ale oprócz przyjemności, każdy ruch ręką włączał w nim wyrzuty sumienia. Pracę miał głupią a przy okazji słabo płatną. Wszystko leciało po równi pochyłej na łeb. Zapewne Steve skończyłby ze sobą, gdyby nie najprawdziwszy i najwspanialy produkt – CROWNIX. W postaci maści oraz kolorowych tabletek. Produkt, który nie jest na receptę, jest w 100% legalny i zienia życie na… po prostu lepsze.

Zaczęło się niewinnie. Po pierwszej pastylce Steve przestał obżerać się i każdego dnia łykania kolejnych proszków, tracił kilkaset gramów. W trzeciej dobie był już odchudzony do tego stopnia, że każdy miesień, na jego zaniedbanym ciele, było widać. Ciało stało się piękne, wiotkie i cudowne! Wszystko za sprawą CROWNIXu!

Działanie zrobiło wrażenie, również na farmaceutach!

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.(…) Środek CROWNIX prawdopodobnie działa przez wyłączenie blokad głodu w mózgu,(…) zmienia strukturę działania nerek oraz wyłącza jelita(…) – mówią zaskoczeni działaniami preparatu lekarze, dodając – środek ma działanie przeczyszczające oraz wspomagający, jak w przypadku cukrzycy, spalanie glukozy(…).

Więc jak sami widzicie – środek CROWNIX jest dla, i działa na, wszystkich!

Koszt opakowanie 0,9 kg kolorowych pastylek kosztuje jedyne 9 499 pln ale dla pierwszych 20 osób, klikających w którąś z reklam na stronie, kosztować będzie jedynie 10 pln!

*Suplement diety jest przygotowany w 100% z kału ludzkiego. Prawdopodobnie po zjedzu pierwszej pastylki, nie weźmiesz do ust nic, przynajmniej przez trzy doby.

**Zamówienia są realizowane przez formularz kontaktowy ukryty, pod którymś z obrazków na stronie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.