Przeczytał internetową instrukcję obsługi petard. Jego stan jest krytyczny!

0
1252
źródło pixabay.com (CC0)

Zabawa fajerwerkami zakończyła się tragicznie dla 21-latka z Warszawy. Policjanci ustalili, że wybuch sztucznych ognij w odbycie poszkodowanego był spowodowany zapoznaniem się z fejkowym „poradnikiem prawidłowego użycia petard”.

Mężczyzna chciał wyjątkowo hucznie przywitać nowy rok. Zakupił kilka zestawów petard, które szeregowo podłączone miały zostać zdetonowane na posesji, na której odbywała się zabawa. Uczestnicy wydarzenia widząc w jaki sposób mężczyzna zamierza ich użyć, próbowali go od tego odwieść. Niestety, było już za późno.

Znaleziony poradnik miał być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą postrzelać oraz żyć w zgodzie z naturą. Przy okazji składał się z czterech punktów, które wydawały się wyjątkowo proste.

  1. Wybierz petardę.
  2. Posmaruj ją wazeliną.
  3. Połóż się na lewym boku i zegnij prawą nogę.
  4. Włóż petardę w dupę i odpal.

Niestety, okazało się, że poradnik został zmyślony. Lekarze określili stan zdrowia mężczyzny jak ciężki ale stabilny. Podobne przypadki są rejestrowane w całym kraju.

Zwierzęta liczą, że viral rozniesie się na cały świat i stanie się, dla osób kochającym fajerwerki, sylwestrową tradycją.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.