Przechwycenie kokainy za 105 mln złotych to ściema rządu!

0
2053
źródło Flickr.com

Jak podają konkurencyjne media policjanci z KGP zatrzymali największy transport kokainy w historii świata! Kokaina warta 105 mln złotych miała trafić z Ameryki Południowej do Europy transportem morskim. TIR z bananami został rzekomo zatrzymany przy warszawskich Broniszach. Przeliczona przez pracowników rządu, rzekoma kokaina trafiła do policyjnego magazynu.

Zabezpieczono przemyt 178 kilogramów kokainy. Jej wartość wyceniono na 105 milionów złotych. Nie mieliśmy tak dużo zabezpieczonej kokainy, która miałaby taką jakość. Była w 90 procentach czysta – mówił w poniedziałek rano na konferencji prasowej Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. (podaje TVN24.pl)

Zatrzymany kierowca twierdzi, że nie wie co przewoził, ale warszawscy prokuratorzy na wszelki wypadek postawili mu zarzut przemytu oraz produkcji narkotyków. Dodatkowo dołożyli mu współudział w zabójstwie Senegalskiego polityka, sprzedaż broni oraz udział w spisku przeciwko demokracji. Na złodzieju czapka gore. Lepiej ciut więcej mu zarzucić niż za mało. Najwyżej nie pójdzie siedzieć – powiedział rzecznik stołecznej prokuratury.

To nie była kokaina. Po strukturze widać, że jest to cukier puder. Dla sprawdzenia całej informacji potrzebowałabym przynajmniej jednego banana przewożonego przez pechowego kierowcę – powiedziała specjalistka The Onion Daily, znana między innymi z fanpage’a polskiego rapera – TEDE’go.

Akcja z przedziwną, lecz medialną informacją ma uderzać w Komitet Obrony Dotacji. Celem zabiegu było przedstawienie stanu ochrony granic oraz polityki wewnętrznej kraju.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.