Proboszcz opatentował niezniszczalny materiał. Licencję chce odkupić wojsko.

0
2071
źródło pixabay.com (CC0)

Probosz warszawskiej parafii opatentował super materiał. Sanctus Aquam jest produktem którego nie ima się stal, ołów, jest odporny na eksplozje, rozerwania oraz przecięcia. Technologią zainteresowało się wojsko.

Informacje o patencie powoli zaczęły przedostawać się do mediów. Niepozorne ogłoszenie parafialne potwierdziło, że wyprodukowane na zlecenie księdza palemki są skonstruowane z bardzo wytrzymałego materiału.

Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Obrzęd poświęcenia palm na wszystkich Mszach św. Palmy kupione przed bramami kościoła nie przyjmują na siebie wody święconej. Zaopatrujmy się w palmy przed kościołem, a nie u handlarzy, którzy w ramach ludzkiej naiwności kręcą swój biznes. – grzmi autentyczne ogłoszenie zamieszczone na terenie kościoła.

Wnikliwe badania palemek przeprowadzone przez wojskowych śledczych potwierdziły przypuszczenia wywiadu. Super materiał z którego zostały wyprodukowane jest niezniszczalny i może zrewolucjonizować polską armię. Na jego powierzchni mogą się utrzymać wyłącznie kropelki wody święconej.

Materiał zostanie użyty do produkcji opancerzenia dla jednostek zmechanizowanych oraz wszystko-odpornych kamizelek piechoty.

Proboszcz za odsprzedanie patentu zrezygnował z wynagrodzenia, którym musiałby podzielić się z kurią.

Karma nie została księdzu dłużna. W minioną niedzielę pojawił się na mszy człowiek, który podarował na tacę worek pełny banknotów. Bogobojny parafianin. Zapewne bezdomny z Warszawy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku