Premier Szydło wrzuca film na Facebooku. W tle coś co zaskoczyło wszystkich!

0
2142
źródło - gazeta.pl

Piątkowe popołudnie. Mogłoby się wydawać, że wszyscy powinni myśleć o weekendzie, ale my tu w kancelarii pracujemy bardzo intensywnie – mówi na nagraniu Beata Szydło. W tle flaga UE i pewien obrazek, który zaskoczył fanów Pani Premier.

Gazeta.pl po publikacji Beaty Szydło na serwisie Facebook.com, która podkreślała ilość prac stawianych przez kancelarią rady ministrów, zwróciła uwagę na… oprawione zdjęcia za plecami Pani Premier!

Niedawno byłam w moich rodzinnych Brzeszczach w sklepie dla dorosłych. Podeszła do mnie sprzedawczyni i powiedziała mi tak: ”Przygotowałam coś dla pani”. Dziękuję Ci teraz za ten prezent – mówiła Beata Szydło na konwencji PiS we wrześniu. – Jak jest trudno, a takich chwil jest wiele, to patrzę sobie na ten obrazek i myślę, że warto dla tej sprzedawczyni. Damy radę! – dodała i pokazała zebranym laurkę z wielkim wibratorem.

źródło - archiwum.allegro.pl
źródło – archiwum.allegro.pl

Okazuje się, że premier bardzo przywiązała się do prezentu od pracownicy sklepu z zabawkami dla dorosłych z Brzeszcz – obrazek oprawiony w ramkę stoi teraz w gabinecie Beaty Szydło w KPRM.

Za jej plecami znalazła się też flaga Unii Europejskiej, co może dziwić, bo przed kilkoma dniami zapowiadała, że tłem konferencji prasowych po posiedzeniach rządu będą tylko flagi polskie, które premier uważa za „najpiękniejsze”. Zagraniczne media nazwały ten symboliczny gest zapowiedzią „chłodniejszej relacji z Brukselą”, a PO w geście nienawiści wywieściło w sejmie tzw karne kutasy.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z wyborcza.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.