Premier o zakazie antykoncepcji: To prawda. Wrócimy do naturalnych metod.

0
2150
źródło pixabay.com

Już niebawem do Sejmu wpłynie obywatelski projekt ustawy antykoncepcyjnej przygotowany przez Episkopat RP. Oczywiście jako polityczni namiestnicy wszystkich chrześcijan w Europie, rząd stanie murem w sprawie poparcia projektu. Jak donosi informator TheOnionDaily.com, sprawą ma zająć się podkomisja Macierewicza. 

Projekt Episkopatu RP przewiduje między innymi wprowadzenie całkowitego zakazu używania środków antykoncepcyjnych, które nie będą wymienione na liście dozwolonych. W tym momencie to kobieta może decydować w jaki sposób i w jakim zakresie będzie stosowała antykoncepcje. Po wejściu w życie ustawy wnoszonej przez biskupów, wybór może być dość ograniczony.

Kalendarzyk, mierzenie temperatury czy gęstości śluzu spokojnie wystarczą, aby z głową planować rodzinę lub przekładać jej powiększanie. Dla osób, którym w/w metody nie wystarczają polecam również niezawodną w każdym przypadku, metodę szklanka wody zamiast – mówi twórca projektu obywatelskiego.

Episkopat poprosił wszystkie plebanie o zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem, pokazując, że w jedności jest siła. Ciekawostką jest fakt, że w 90 procentach zbieranych podpisów figurują kobiety po menopauzie, w średnim wieku 65 lat.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.