Prawo i Sprawiedliwość od dziś ma nowy hymn partii!

0
1448

We wczorajszym orędziu Jarosław Kaczyński poinformował elektorat, że rządy, które rozpocznie nie będą miały znamion odgrywania się na przegranych. Wejdziemy w czas współpracy, braterskiej miłości i wzajemnego poszanowania. PIS jako prawdopodobny rząd większościowy zmieni bieg historii Polski i wprowadzi ją w wiek miodem i mlekiem płynący.

Całej idei przyświeca Grzegorz Markowski, lider nieśmiertelnego zespołu Perfect, który w latach 70. tworzył się razem z podziemiem braci Kaczyńskich.

Nie sądziłem, że utwór napisany wiele lat temu znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości Polski 2015 roku. Pamiętam, jak setki gardeł pod koniec komuny krzyczało na koncertach „chcemy bić ZOMO”. Trzeba przyznać. Jestem geniuszem – powiedział lider zespołu

Od niedzielnego wieczoru 25 października tysiące internautów słucha utworu „Nie płacz Ewka”. Muzyki i słów, które napełniać będą serca Polaków na wszystkich wydarzeniach Prawa i Sprawiedliwości.

Podobno jednym z pomysłów świeżo upieczonej partii rządzącej była współpraca z niekonserwatywną artystką Sarsą. Konkretnie rządzący wzięli pod uwagę utwór „Indiana”. Niestety nikt do końca nie zrozumiał sensu oraz słów tej piosenki.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.