Prawdziwy dramat samodzielnej kobiety. Pomyliła black friday z czarnym piątkiem.

0
1488
źródło pixabay.com (CC0)

Od kilku dni media społecznościowe huczą od informacji przekazywanych w sprawie czarnego piątku. Dziesiątki kobiet podjęło rękawice i za namową koleżanek, przyjaciółek, sąsiadek, sióstr i matek skrzykuje się na spotkanie w Warszawie.

Zdawkowe informacje dotyczące czarnego piątku skłoniły kobiety do poszukiwania wiedzy na własną rękę. Tysiące telefonów, maili oraz pytań bezpośrednich skierowały do… sklepów z ubraniami, supermarketów a nawet lodziarni i na baseny.

Większość osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem lub zwraca uwagę wyłącznie na nagłówki co w sposób naturalny mogło wpłynąć na pomylenie czarnego piątku z amerykański black friday. To niestety normalne. – zachowanie kobiet nie dziwi specjalistów.

W tej sytuacji wiele uświadomionych kobiet zdecyduje się na pozostanie w czasie manifestacji w domach. Raz wypełnione wnioski urlopowe celem wzięcia udziału w czarnym piątku nie mogą zostać anulowane.

Inaczej sprawa wygląda wśród młodych mam oraz singielek. Choć z odmiennych powód (jedne aby wyjść z domu celem odetchnięcia od rodzin, drugie z nadzieją na poznanie kogokolwiek) najprawdopodobniej pojawią się na proteście.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku