Powstała szczepionka przeciwko PZOM obu typów. Lekarze mówią o wielkim sukcesie.

0
6325
źródło pixabay.com (CC0)

Na rynku pojawiła się rewolucyjna szczepionka przeciwko PZOM. Nowatorski produkt będzie chronił matki przed zakażeniem, a przede wszystkim powikłaniami związanymi z chorobą. Surowica cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Pieluszkowe Zapalenie Opon Mózgowych wywoływane jest przez bachorokoki. Bakterie atakują organizm kobiety, z naciskiem na układ neurologiczny.

Każdego roku notowany jest wzrost zachorowań. WHO potwierdziło, że ilość zarażeń jest wprost proporcjonalna do ilość miejsc do których dopiero dociera internet.

Pieluszkowe Zapalenie Opon Mózgowych zwane przez naukowców Chorobą Słodkiego Pierdzenia jest łatwo rozpoznawalne.

Kobiety cierpiące na tę straszliwą chorobę wydają ostatnie pieniądze na różowe śpioszki swych pociech, wklejają ich zdjęcia (oraz ich wydzielin) na portalach społecznościowych, a w czasie rozwoju płodu potrafią zaspamować internet milionem zdjęć swojego brzucha.

Szczepionka o nazwie penisylina jest nowatorskim lekiem składającym się z naturalnego wyciągu z członka homo sapiens (zwanym wyciągiem z fiutta).

Lek cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich którzy nie są zarażeni.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.