Postanowiono skasować stadninę koni w Janowie mocą ustawy „anty arabskiej”

0
1110
źródło pixabay.com

Według dziennikarskich ustaleń, jest to pierwszy przypadek obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej odbierającej zwierzętom prawa przynależne uchodźcom.

Idea zrodziła się podczas debaty publicznej nt imigrantów. Okazało się, że w Janowie przebywa ok setka Arabów. Nie zgadzamy się na tworzenie podobnych enklaw i zamierzamy zniszczyć ośrodek w których przebywają – mówi Janusz Sebastiański. Pomysłodawca idei.

Grupa ludzi, którzy proceder wspierają zebrała wśród środowiska prawicowego około pół miliona podpisów pod petycją wymuszającą wysiedlenie Arabów. W czasie zbierania głosów odbyły się liczne manifestacje, koncerty i odczyty, które potęgowały nastroje.

Wszystko wskazuje na to, że stadnina koni zostanie zlikwidowana. Chyba, że ktoś wcześniej poinformuje twórcę nowego ruchu patriotycznego, że setka Arabów mieszkająca w Janowie to nie mordercze tabuny krwiożerczych uchodźców a konie czystej krwi arabskiej, które z islamem mają tyle wspólnego co salceson z kiełbasą.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.