Pomagasz OWSIAKOWI? Walczysz z PIS! KOD wpłaca milion na konto fundacji!

0
1660
źródło - Flickr.com

Na jednym ze znanych portali społecznościowych poseł na sejm Stanisław Pięta opublikował informacje, że każdy z pracowników służb mundurowych wspierających akcję WOŚP zostanie zwolniony ze służby, a już na pewno… musi stawić się do kadr. W tym roku Owsiakowa fundacja może liczyć na wsparcie m.in. KODowców wpłacających wszystkie środki na konta fundacji!

Celem akcji – „ubij kaczkę na święta zamiast karpia” w skrócie UKNŚZK ma być wpłata potężnej sumy pieniężnej na rzecz fundacji ratującej życie tysiącom ludzi! Wpłaca każdy – od najbiedniejszych do najbogatszych. Aby kwota po równo się rozdzielała, każdy członek biorący udział w akcji wpłaca 6% równowartości swych rocznych dochodów na konto fundacji. 

Przykład dali politycy i dziennikarze:

Nazywam się lis. Od wczoraj jestem hieną. Witam Was wszystkich! Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Mogą nam odbierać programy! Ale nigdy nie zabiorą nam WOŚP! Kochani! W tym roku wpłacę 6% swoich zarobków na fundację Jurka Owsiaka – każda złotówka z WŁASNEJ kieszeni wrzucona do skarbonki Orkiestry to cios wymierzony w Prawo i Sprawiedliwość – powiedział jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy związanych z KODem

Kto nie skacze ten za Tuskiem! HOP HOP HOP! Oddam 6% swych zarobków rocznych na WOŚP! HOP HOP HOP! Jestem Roman. Giertych Roman – zakrzyczał na manifestacji były minister edukacji

Dziękuję, że tu jesteście! Nie zabiorą nam biało czerwonej flagi. Pokażcie nam, że macie biało czerwoną flagę. Nie będzie tak, że jedna partia zabierze nam flagę. I słońce przyjdzie! Oddam 6% na rzecz fundacji WOŚĆ dziękując Panu Kaczyńskiemu za wspaniałe rządy! – powiedział znany wszystkim Ryszard Petru

Po informacji podanej w mediach o ilości osób biorącej udział w akcji, Jarosław Zieliński, wiceszef resortu spraw wewnętrznych i administracji wycofał się z pomysłu posła Pięty – Nie będzie zwalniania pracowników.

Przypominamy – od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu. Czyli idealnie.

Co roku Owsiakowa Orkiestra zbiera około 50 milionów złotych.
Ile w tym roku Ty wpłacisz aby obalić rząd?

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.