Polska została wyróżniona przez komisję do spraw leczenia homoseksualizmu.

0
1015
źródło pixabay.com (CC0)

Międzynarodowa komisja do spraw leczenia homoseksualizmu postanowiła wyróżnić Polskę. Kolegium zwróciło uwagę na szczególne zaangażowanie polityków w edukacji społeczeństwa na temat możliwości zaprzestania bycia homoseksualistom.

Gejostwo okazało się zwykłą chorobą weneryczną. Ludzie, którym zostanie zaszczepiona bakteria zaczynają odczuwać zaburzenia oddechowo-ruchowe. Dodatkowo pojawia się ciąg do osobników tej samej płci. – twierdzą specjaliści.

Pomocne w przezwyciężeniu bakterii są modlitwa, przemieniana z wcieraniem soli w miejsca intymne.

Badania potwierdziły, że osoby przelewające datki na konta fundacji prowadzącej świetlice anty-pederastyczne mają lepsze wyniki, niż ich koledzy i koleżanki chcący zrzucić jarzmo pedalstwa za darmo.

Ministerstwo Rozwoju podziękowało polskim prekursorom leczenia gejostwa. Radio Maryja została odznaczone za „wieloletnie wspieranie idei Krucjaty Wyzwolenia Człowieka”.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.