Polska minister chciała poczuć się jak uchodźcy, m.in. kupiła sobie iphona.

0
1064
źródło pixabay.com

Polska minister chciała poczuć się jak jej koleżanka po fachu z Norwegii. Solidaryzując się z europejskimi politykami postanowiła poczuć się jak uchodźca. M.in. kupiła sobie iphona, przez cały dzień leżała na tarasie, a wieczorem poszła zaczepiać ludzi.

Norweska Ministra wyskakując z łodzi do morza chciała na własne oczy zobaczyć, jaki trud musi pokonać osoba chcąca przenieść się do lepszego świata. Europy. Ponieważ informacja o jej działaniu obiegła świat, znaleźli się jej naśladowcy.

Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnego źródła, polskiej ministrze tak spodobały się „badania” nad losem imigrantów, że postanowiła przedłużć je przynajmniej do końca kwietnia.

Największym z aktualnych problemów ministry jest niski zasiłek socjalny (ok 2000 pln netto), słabe warunki kwaterunkowe oraz za mała ilość gniazdek do ładowania smartfona – To skandal, żeby ludzie żyli w takich warunkach. Trzeba coś z tym zrobić. Za takie pieniądze nie da się godnie żyć.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.