Polska: 15 lat ciężkiego więzienia i odebranie praw za obrazę Prezesa!

0
1371
źródło canva.com

Krzysztof Kowalski dopuścił się zdrady wobec ojczyzny przez zniszczenie materiałów propagandowych domu studenta, w którym mieszkał. Został skazany na 15 lat ciężkiego więzienia oraz odebranie praw obywatelskich na czas odsiadywania wyroku. Jak uzasadnił sąd wszystko przez „okrutne i niewybaczalne przestępstwo wobec państwa oraz wyjatkowo perfidną działalność wywrotową”.

W jednym z Poznańskich akademików Krzysztof Kowalski razem ze znajomymi zabawiał się w najlpesze. W pewnym momencie chłopak zdjął z tablicy korkowej zdjęcie, na którym wydrukowana była twarz Prezesa Kaczyńskiego i sprofanował je poprzez oddanie na fotografie płynów ustrojowych. W tamtej chwili mężczyzna jeszcze nie wiedział, że jego kolega nagrał cały proceder, następnie opublikował go w sieci.

Mężczyzna został ujęty przez CBŚ, 6 godzin po opublikowaniu nagrania. Sprawa została skierowana do rozstrzygnięcia przez sąd 24 godzinny.

Ponieważ znieważony został prezes Kaczyński, prokurator domagał się wyjątkowo surowej kary. Wszystko celem wstrzymania podobnych procederów w przyszłości.

Do momentu ogłoszenia wyroku, student nie dowierzał sytuacji w której się znalazł. Wyrok nie jest prawomocny. 

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.