#POLEXIT! Polska wychodzi z UE. Zagranie „va banque” zakończyło się fiaskiem.

0
2494
źródło pixabay.com (CC0)

Wybór Szefa Rady Europy przebiegał w wyjątkowych okolicznościach. Polski rząd, ostatkiem sił próbował zmienić swojego kandydata. Próbowano nawet zmienić termin obrad. Wszystkie wnioski zostało jednogłośnie odrzucone przez radę. Poza jednym.

Jeżeli wybierzecie Tuska na Szefa Rady Europy, nastąpi POLEXIT. Będziemy kolejnym krajem, który mówi stanowcze „nie” dla socjalistyczno-demokratycznej-żydokomuny – mówiła premier RP w oświadczeniu dla Państw Członkowskich.

Wypowiedziane słowa, przekuto w czyn. Stworzono dokument potwierdzający POLEXIT w przypadku nie spełnienia żądań polskiego rządu. Tusk musiał ustąpić, i zostać wydany polskim organom ścigania.

Nikt wtedy nie mógł jeszcze przypuszczać jak straszne konsekwencje będzie miało zagranie „va banque”.

Rezolucję wystąpienia Polski z UE przyjęto niemal jednogłośnie. Jak twierdzą europosłowie najbardziej cieszy ich, że zabierzemy z Brukseli JKM.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.