Pogłoski okazały się prawdą. Gigant dystrybucji paliw wchodzi na polski rynek!

0
1177
źródło pxiabay.com (CC0)

Niemiecka sieć stacji paliw wchodzi na polski rynek. Porozumienie, które zostało podpisane między spółką a dziesiątkami galerii handlowych doprowadzi do powstania prawie 500 nowych punktów dystrybucji oleju napędowego.

Temat wejścia na rynek setek nowych stacji paliw pojawił się kilka miesięcy temu z inicjatywy administratorów sklepów wielkopowierzchniowych.

Ważnym punktem sprzedaży jest scentralizowanie usług tak aby zapewnić wszelkie możliwe dobra pod jednym dachem. Klient galerii musi wiedzieć, że za jednym zamachem dokona zakupów, spędzi czas z rodziną, wyskoczy do fryzjera a nawet zatankuje samochód. – twierdzą przedstawiciele niemieckiej spółki.

Dodatkowo aby ułatwić Klientom sprzedaż zostanie uruchomiony pilotażowy program sprzedażowy.

Dzięki wygodnemu systemowi płatności opartemu o karty zbliżeniowe, za wszystkie zamówione dobra oraz usługi płaci się jeden raz. Wyłącznie przy tankowaniu pojazdu lub dokonując dowolnego zakupu na przydyskontowej stacji paliw.

Przez zupełny przypadek spółka paliwowa będzie testowała swój program wyłącznie w niedziele wolne od handlu.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku