PiS zmienia zdanie ws. klauzuli sumienia! Zamiast fizjoterapeutów ustawia obejmie inny sektor.

0
1594
źródło pixabay.com

Podczas prac sejmowej komisji zdrowia doszło do szokującej dysputy między stronami reprezentowanymi przez rząd i opozycję. Posłanka PIS walczyła jak lwica o wprowadzenie do ustawy klauzuli sumienia. Niestety zabrakło jej argumentów, a media powiązane z opozycją podchwyciły temat robiąc z niej kretynkę. PIS z wniosku o wprowadzeniu klauzuli się wycofał i postanowił ją wprowadzić w innym sektorze.

Klauzula sumienia miała obejmować sytuację, w których fizjoterapeuta oprócz medycznych zastrzeżeń do przeprowadzenia zabiegu, może powołując się na klauzulę podziękować każdemu pacjentowi.

Oburzona komisja było zdziwiona próbą wprowadzenia takiego zapisu, nie rozumiejąc faktycznych pobudek, którymi kierował się rząd. A rząd po przeprowadzeniu ankiety, tak naprawdę chciał poprawić byt jednostek, które wielokrotnie muszą walczyć z samym sobą aby przeprowadzić terapię osobom, którym bardzo chętnie odmówiłyby przyjęcia. I dalszej rozmowy.

Najgorsze są kobiety, które mając wadę związaną z dolnymi partiami ciała chodzą w obcasach. To są po prostu idiotki. Ale grube, otyłe i niesmaczne laski przychodzące do naszych gabinetów w LEGINSACH to już przesada – mówią fizjoterapeuci, którzy trzymali kciuki za wprowadzenie klauzuli sumienia.

Ponieważ projekt sromotnie upadł, poprawka do ustawy zostanie wprowadzona, lecz w innym sektorze. Od lipca 2016 roku każdy sprzedawca będzie mógł odmówić sprzedaży leginsów tej kobiecie, która wyglądać będzie w nich niczym morświn w sieć pochwycony.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.