#Pilne! Opublikowano mapę wpływu Kościoła na rząd i samorządy!

0
1129
źródło pixabay.com

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało mapę wpływu Episkopatu na rząd i samorządy. Miejsca w których podobny proceder się odbywa zaznaczono na powyższej mapie czarną kropką.

Mapę stworzyliśmy aby stało się jasne w których regionach liczymy się ze zdaniem duchownych – miał powiedzieć rzecznik partii rządzącej.

Posłowie, którzy zasiadają w komisjach rozpatrujących projekty publiczne (realizowane na zamówienie głównie organizacji kościelnych) uważają realizację projektu za milowy krok ku światłości.

Teraz już będzie wszystko jasne! Każdy obywatel, bez wyjątku, dowie się dlaczego jesteśmy zmuszeni działać pod dyktando kleru. Dopiero widząc tę mapę, sam rozumiem potęgę sytuacji. Ta grafika zostawi stały ślad w umyśle elektoratu – powiedział napotkany w sejmie niski 67-latek.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.