Piła kilka łyżek spermy dziennie! Teraz jej IQ wynosi ponad 200 punktów!

0
2521
źródło pixabay.com (CC0)

26-letnia studentka udowodniła niesamowite właściwości spermy. Pita codziennie, zwiększa iloraz inteligencji nawet o 100%, w zaledwie 12 miesięcy! Kobieta planuje prowadzić dalsze badania.

Nikt nie mógł się spodziewać, że skoncentrowana bomba mineralno-witaminowa, wywoła takie, a nie inne efekty. Sperma zawiera min. witaminę c, wapń, chlor, kwas cytrynowy, fruktozę, kwas mlekowy, magnez, azot, fosfor, potas, sód, witaminę B12 i cynk, co doskonale odżywia mózg.

Ludzie na całym świecie uwierzyli w teorię, i wszelkimi sposobami, próbują uzyskać nasienie potrzebne do przeprowadzenia genialnej kuracji.

O swoich problemach, w zdobyciu materiału do badań pisze sama autorka – Aby codziennie połykać zalecaną dawkę nasienia, musiałam spotykać się z wieloma partnerami. Niekiedy, było to dwóch, a nawet trzech mężczyzn jednej doby!

Mensie, mimo wielu prób, nie udało się skontaktować ze studentką. Wszystko wskazuje na to, że jednoznaczne ustalenie poziomu inteligencji kobiety jest skazane na niepowodzenie.

Przeciwnicy teorii, uważają, że zgromadzone dolary, które mają być potwierdzeniem inteligencji kobiety, dziewczę naprawdę otrzymało od dawców nasienia. Ale to nieprawda.

Autorka kuracji, wszelkie pieniądze zarobiła ciężką pracą, świetnymi pomysłami, a poza tym jest na utrzymaniu rodziny.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.