Pierwszy na świecie przeszczep głowy odbędzie się… w Polsce!

0
1799
źródło pixabay.com (CC0)

Polski neurochirurg zszokował opinię publiczną. Świat naukowców wstrzymał oddech. To w kraju nad Wisłą odbędzie się pierwsza próba przeszczepu głowy. Zabieg zostanie przeprowadzony w połączeniu starej i nowej technologii.

Gdy od kilku lat włoski neurochirurg Sergio Canavero głosi, że jest w trakcie kompletowania zespołu, polak przygotował się do operacji w tydzień. Wszystko przez zrządzenie losu.

Okazało się, że część polaków przeszła mentalny przeszczep głowy (zamiana głowy z dupą), który w naturalny sposób otwiera furtkę do zabiegu na ludzkich organach.

Szef polskiego zespołu neurochirurgów potwierdził, że zmiany wśród mieszkańców kraju nad Wisłą są tak rozległe i tak nietypowe, że wręcz nieosiągalne w pozostałych częściach świata.

Organizacje prozwierzęce zablokowały przeprowadzenie próbnej operacji na zwierzętach. W związku z tym lekarze pójdą od razu na całość.

Przeszczep odbędzie się na elicie polskich polityków. Jak twierdzi szef zespołu, porażka nie będzie szkodliwa dla samego narodu a w razie sukcesu i tak nikt różnicy nie zauważy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.