Pierwsza elektrownia atomowa powstanie już w 2018’r. Budowa pochłonie biliony!

0
1606
źródło pixabay.com (CC0)

Decyzja o rozpoczęciu budowy elektrowni atomowej została podjęta przez sejm i senat. Prace mają być realizowane w trybie ekspresowym. Budowa choć koszmarnie droga może przynieść wymierne efekty w przyszłości!

Miliardy euro potrzebne na zrealizowanie wizji polskiej energii atomowej zostaną przesunięte z budżetu przeznaczonego na edukację, kulturę, budowę dróg oraz rozwój przedsiębiorstw.

Podczas budowy elektrowni zaobserwujemy lekkie pogorszenie warunków bytowych oraz hiperinflację. Nic z czym Polacy nie mogliby sobie poradzić. – twierdzą Prezesi spółek powołanych do realizacji planów.

Do końca 2018 roku ma zostać zamknięty pierwszy etap budowy – przygotowanie makiety w skali 1:30.000 z umieszczonymi na niej wszystkim szczegółami.

Następnie zostaje tylko przygotowanie i wywłaszczenie terenu, plany architektoniczne, budowa, zakup technologii niezbędnej do rozpoczęcia produkcji prądu, zatrudnienie i przeszkolenie personelu.

Budowa zostanie zamknięta na wszystkich etapach w ciągu najbliższych 160 lat i pochłonie nie więcej niż 300 bilionów euro.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku