Pielęgniarki w całym kraju wysyłane są na szkolenie do… pobliskich parafii!

0
1434
źródło pixabay.com

Ostatnimi dniami, serwis fronda.pl ogłosił największą sensację XXI wieku – potwierdzono, że znak krzyża zabija zarazki oraz zmienia optyczne właściwości wody. Po przyjęciu informacji przez Ministerstwo Zdrowia wprowadzono nowelizację ustawy o zdrowiu i zapobieganiu zakażeniom.

Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens” – mówi fizyk Angelina Małachowskaja. – Ukryta jest za nim również korzyść praktyczna: „Żywność oczyszcza się dosłownie w ciągu chwili. Jest to wielki cud, który dokonuje się praktycznie każdego dnia – pisze serwis fronda.pl

W związku z tak podanymi faktami nie można dyskutować. Ministerstwo Finansów wraz z Ministerstwem Zdrowia przeliczyło, że zamiast wydawać miliony złotych na antyseptykę, możemy… wysyłać pielęgniarki na szkolenia z czynienia znaku krzyża do pobliskich parafii, gdzie pod czujnym okiem zakonnic oraz plebana nauczone zostaną prawidłowego wykonywania znaku.

Ponieważ ta rewolucyjna metoda będzie wprowadzana pod okiem kurii, ustalono, że na rzecz kościoła zostanie przelane wyłącznie 90% kwoty, która rocznie wydawana była na antyseptykę. Pozwoli to na zbudowanie ośrodków szkoleniowych oraz doszkalających. W następnych latach nowelizacja ma objąć lekarzy, ratowników medycznych oraz serwis sprzątający.

Aktualnie na prośbę MSW sprawdzana jest reakcja ognia na znak krzyża. Jeżeli okaże się, że ten niezawodny sposób działa również na gaszenie ognia, gminy planują rozwiązanie swoich drużyn ratowniczych, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na cele statutowe.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.