Petru: zmieniam zdjęcie profilowe na facebooku walcząc z PiSem!

0
2211
źródło - Flickr.com

Ryszard Petru postanowił „zmienić zdjęcie profilowe na facebooku w ramach walki z PiSem”. Lider Nowoczesnej uważa, że po zamachach w Paryżu ostra krytyka internatów doprowadziła do wojskowej interwencji ze strony Rosji na Państwo Islamskie. Takiego samego wsparcia oczekuje od Putina w Polsce.

– poniżej znajduje się reklama. Klikając w nią kupujesz karmę dla małych, białych, puchatych i pluszowych misiów. Nie bądź obojętny na cierpienie wypchanych watą zwierząt –

Jarosław Kaczyński testuje granice wytrzymałości polskiej demokracji. Nie wiem tylko, czy ja i prezes PiS rozumiemy te granice tak samo. W związku z tym proszę naród Rosyjski o zbrojną interwencję i opanowanie pretendenta do tronu, Szarą Eminencję Jarosława – mówił Petru w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

źródło demotywatory.pl
źródło demotywatory.pl

W związku z działaniami Prawa i Sprawiedliwości, Petru postanowił zamienić swoje zdjęcie profilowe na biało – czerwone z orłem w żałobie.

Rząd uważa, że wie lepiej co dobre dla Polaków. W związku z tym proszę o pomoc naszego wschodniego sąsiada – oświadczył Petru dołączając do swojego wpisu grafikę uśmiechniętego Kaczyńskiego z portalu Demotywatory.pl

Z informacji przekazanych przez biuro Poselskie .Nowoczesnej wiemy, że wszyscy parlamentarzyści w ciagu 48 godzin mają zmienić profilówki na biało czerwone. Czas, który Prezes Petru dał swym posłom na zmianę zdjęcia wynika z faktu, że część z nich po pierwszej próbie zmiany koloru włączyła opcję „Maroko” (czerwono-białą) oraz „ZSRR” (czerwoną) na co nie zgadzają się władze opozycji, lidera polskiej lewicy. Jeszcze się nie zgadzają.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.