Pedofilu! Niebawem czekać będą na Ciebie nowe, surowsze kary!

0
1130
źródło pixabay.com (CC0)

Po zapowiedziach wiceministra sprawiedliwości dotyczących gwałcicieli z Rimini przyszedł w końcu czas na pedofili. Referendum przeprowadzone wśród rodzin ofiar zakończyło się 99,5% poparciem dla nowego zakresu kar.

Utrzymanie więźnia może kosztować nawet 3 tysiące złotych miesięcznie. W przypadku osadzonych, którym zagrażać mogą inni więźniowie ta kwota może być znacznie wyższa. Podjęto decyzję o zmianach, które pozwolą przekazać te środki w postaci renty dla ofiar.

Pedofile, którzy zostaną złapani na gorącym uczynku oraz Ci, którym udowodniono winę bez cienia wątpliwości będą musieli skorzystać z jednego z kilku specjalnych wariantów kar. Kar, które będzie mogła wybrać rodzina w zależności od indywidualnych życzeń.

Pomysł o wprowadzenia kar w których decyzja o skutkach ich wykonania będzie leżała zarówno po stronie poszkodowanych jak i oskarżonego okazała się zgodna z potrzebami polskiego obywatela. – twierdzi rzecznik ministerstwa sprawiedliwości.

Skazany za gwałt na małoletnim lub małoletniej będzie mógł otrzymać jedną z trzech wybranych przez rodzinę ofiary kar.

Propozycje nad którymi debatują parlamentarzyści to przybicie worka mosznowego 100mm gwoździem do sopockiego molo, deportacja do koreańskiego zakładu przetwarzania uranu oraz włożenie prącia do pojemnika wypełnionego kwasem nadchlorowym.

W każdym przypadku skazany będzie mógł zakończyć odbywanie kary przez np. samobójstwo.

Oszczędzone w ten sposób środki zostaną wypłacane ofiarom w postaci renty.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku