Parawaning na plażach to przeszłość. Turyści czekają na status uchodźcy.

0
1272
źródło pixabay.com

W Polsce ma znaleźć się około 150 tysięcy uchodźców. Wszystko za sprawą polityki Unii Europejskiej, która relokuje ludzi po wszystkich krajach, nawet tych, które się na to nie zgadzają. Aby imigranci nie uciekali do Niemiec, mają otrzymać mieszkania oraz tysiąc euro na osobę zasiłku. 

Po informacji z której wynika, że 150 tysięcy osób może otrzymać mieszkania oraz tysiąc euro (ponad 4 tysiące złotych) miesięcznie tylko za to, że pojawią się na bałtyckiej plaży, okazało się, że chętnych jest więcej niż wolnych miejsc.

Mimo, że jest zimno, już rozstawiamy własne parawany. Mamy doświadczenie z ubiegłych lat! Nikt nam naszych pieniędzy nie zabierze – mówi jeden z Januszów turystów-uchodźów.

Z informacji jakie otrzymaliście od komendy powiatowej obsługującej jedną z największych plaży w Polsce, wiemy, że turyści na widok patrolu policji krzyczą zwroty w dziwnym języku oraz żądają azylu. Twierdzą przy okazji, że są imigrantami i proszą o azyl, dach nad głowę i… tysiąc euro miesięcznie.

Ponieważ nie można im udowodnić, że są obywatelami RP (nie posiadają przy sobie dokumentów, ani nie chcą podać danych osobowych), wszyscy są lokowani w domach wczasowych, które świadczą usługi noclegowe oraz cateringowe na koszt Unii Europejskiej. Nie wiadomo w jaki sposób i czy kiedykolwiek problem zostanie rozwiązany. Wiadomo, że 150 tysięcy miejsc dla turystów-imigrantów zostanie wyczerpane do końca przyszłego tygodnia.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.