Papież Franciszek wylądował. Już na lotnisku zdążył zadziwić Biskupów!

0
1657
źródło pixabay.com

Papież Franciszek znany jest ze swych radykalnych poglądów dotyczących „kościoła ubogiego”. Po wylądowaniu wywołał nie lada zdziwienie wśród mediów, wiernych oraz oczekujących na niego biskupów.

Gdy Papież wyszedł z samolotu, szpaler duchownych i polityków zmierzał ku niemu z szeroko rozpostartymi ramionami. Niewiele osób mogło się spodziewać, że najważniejszy gość ŚDM odwróci się od tłumu i podąży do luku bagażowego, gdzie wraz z załogą zacznie wyjmować dziesiątki… namiotów, śpiworów i karimat!

Po zakończonym wyładunku przyszedł czas na oficjalne przywitanie ze zgromadzonym tłumem. W trakcie przemówienia, Papież Franciszek zapowiedział, że przywieziony ze stolicy apostolskiej sprzęt ma posłużyć biskupom, którzy na czas ŚDM przeniosą się do namiotów, oddając hotelowe apartamenty najbiedniejszym z pielgrzymów.

Ci z biskupów, którzy posiadają odpowiednie zwolnienia lekarskie będą mogli wrócić do miejsca swojego zamieszkania.

Zespół prasowy organizatora wydarzenia poinformował media, że z powodu choroby wszyscy polscy Biskupi powrócą do swych rezydencji.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.