Państwo Islamskie chce pokoju! ISIS prosi o rozmowę.

0
1506
źródło - Flickr.com

Po zamachach w Paryżu tysiące ludzi na całym świecie zainstalowało sobie avatary z filtrem w kolorze flagi Francji. Oprócz działań na dobrze znanym wszystkim użytkownikom internetu Facebooku, ruszyła również akcja na Twitterze, Youtube i innych partalach społecznościowych, zrzeszających miliony na całym świecie.

Po zdecydowanej reakcji ludzi na świecie powołującej armię internautów uzbrojonych w hasztagi, flagi francuskie, znicze i hasła nawołujące do bojkotowania zbrodni stało się – ISIS poprosiło o pokojowe rozmowy z rzecznikami Chin, UE, USA oraz Iranu.

Nie może to tak dalej wyglądać. Przelewana krew, tysiące uciekinierów, których zmusiliśmy do imigracji, aby ukryć wśród nich terrorystów i ładunki wybuchowe… Wiecie ile to kosztuje? Jak to drażni kieszenie naszych braci? Idź się tak wysadź na środku drogi, to zobaczysz jakie to przyjemne. Należy z tym skończyć. Tu i teraz! Proponuję rozwiązania pokojowe. Spotkamy się na ubitej ziemi i wyjaśnimy wszystko za jednym razem – napisał jeden z przedstawicieli Państwa Islamskiego w liście otwartym do rządów w/w Państw.

źródło - http://www.euroislam.pl
źródło – http://www.euroislam.pl

Rozwiązanie przedstawione przez Państwo Islamskie okazało się na tyle proste, że przypadło do gustu m.in. Angeli Merkel, która już zapowiedziała, że sprawę omówi na posiedzeniu rządu oraz przynajmniej spróbuje przekonać UE do przychylności w działaniach. Chodzi o to aby cała Europa przetransportowała się i zamieszkała w Radomiu, jako małe Państwko niewiernych, a ISIS przejmie władzę nam znanym nad światem. Proste? Proste.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.