Pamiątki na allegro np. „Słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus”

6
6711

Polska i świat zbliża się do końcówki 2015 roku. Od początku XXI wieku borykamy się z ciągłymi zmianami, finansowymi kryzysami, kataklizmami i okrutnym traktowaniem bliźnich przez bliźnich. W związku z budującą się bessą coraz wiecej osób sięga po ostateczną metodę walki z głodem – wysprzedaje pamiątki rodzinne.

LINK, KTÓRY MUSISZ WYBRAĆ: TUTAJ

Sobota. Wieczór. W podwarszawskim biurze siedzą ludzie. Jest to redakcja The Onion Daily. Kilku stażystów, dziennikarzy i dział research. W pewnym momencie drzwi otwierają się z głuchym łoskotem, a w samej futrynie widać lekko przyciemnioną postać. Jest to Monika. Kierowniczka. Blada i jak zwykle wyjątkowo ponura kładzie na stole poszarpany wydruk z allegro. Pewnie drukarka znowu przycięła papier. Po chwili powietrze gęstnieje, a czas jakby zwolnił. Oczy wszystkich osób na sali konferencyjnej spotkały się w jednym punkcie. Ktoś sprzedaje „Słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus” (link).

Święty gral wśród artefaktów. Udało nam się w ostatniej chwili skontaktować z Kamilem M., który wystawił ten niecodzienny przedmiot na sprzedaż.

Sytuacja nas do tego zmusiła. Ciągłe podwyżki, życie w strachu przed jutrem. To coś złego co może nas spotkać każdego dnia. Musieliśmy podjąć najważniejszą decyzję życia. Sprzedajemy rodzienną spuściznę. Z nadzieją, że po sprzedaży słoika uda nam się przeżyć kilka następnych tygodni całkiem godnie – mówi właściciel przedmiotu.

Na aukcjach allegro w ciagu ostatnich kilku tygodniu sprzedany został słoik z powietrzem z PRLu czy też jedyny egzemplarz słoja posiadającego powietrze, którym oddychał Jan Paweł II. Mimo wszystko nigdy nie został wystawiony przedmiot o tak wielkim potencjalne i wartości jak w dniu dzisiejszym.

Będziemy bacznie obserwować aukcję i mamy nadzieję, że słoik niebawem znajdzie się w nowych, dobrych rękach. Rękach, które artefakt wystawią na światło dzienne dla ukorzenia się przed ich blaskiem ateistów, a napełniając dusze osób wierzących.

Część obserwatorów komisji wyborczych zastanawia się, czy nagłe pojawienie się słoika nie jest związane z którymś z kandydatów do sejmu i senatu.

Przedmiot licytować można do 7 listopada 2015 roku – link.

Słoik z powietrze, któym oddychał Jezus.

 

źródło allegro.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

6 KOMENTARZE